Гамавіт — комплексний препарат, основними активними речовинами якого є плацента денатурована емульгована (ПДЕ) й нуклеїнат натрію в фізіологічно збалансованому водно-сольовому розчині, що містить також амінокислоти та вітаміни. Біогенний стимулятор, адаптоген, імуномодулятор, біотонізувальний засіб.
Гамавіт застосовують у разі інфекційних захворювань у складі комплексної терапії, у разі будь-яких інтоксикацій (сповільнення синтетичними та харчовими отрутами, антгельмінтиками та іншими антипаразитарними препаратами, продуктами розпаду гельмінтів), у разі анемій, гіповітамінозах, для реабілітації після антибіотикотерапії, травм і хірургічних операцій. Як підтримувальний засіб препарат дуже ефективний під час лікування бактеріальних, вірусних, хламідійних і паразитарних захворювань (зокрема у разі бабезії).
Гамавіт підвищує працездатність скелетних м'язів і стійкість тварин до фізичних навантажень — його застосовують під час дресування, підготовки до різноманітних змагань, виставок, тривалих поїздок і в інших стресових станах. Препарат особливо показаний ослабленим тваринам.
Гамавіт використовують для нормалізації родової діяльності в ускладнених випадках. Препарат стимулює гладку мускулатуру матки, прискорюючи та полегшуючи родовий процес, сприяє швидкому очищенню рогів матки від мертвих плодів.
Препарат нормалізує обмінні процеси, має дезінтоксикаційну та імуномодулювальну дію. Його застосування підвищує ефективність лікування, дає змогу стабілізувати й покращувати стан важкобольних тварин, пришвидшує процес відновлення уражених органів і систем, сприяючи цим виздоровленню тварин.
Завдяки детоксикувальним властивостям Гамавіта, які зумовлені його унікальним збалансованим складом, досягається знешкодження й видалення шкідливих, токсичних та інших продуктів розпаду, і подальша нормалізація порушених унаслідок їх впливу функцій. Баматини (L-глютамінова кислота, лізин, гліцин, аргінін та інші) у поєднанні з нуклеїном натрію здатні знешкоджувати токсичні азотисті шлаки; зв'язуючи ендогенний аміак, що накопичується в надлишкових концентраціях під час концентрації порушення детоксикаційної функції печінки, зазначені амінокислоти запобігають інтоксикації аміаком головного мозку, а також чинять терапевтичний вплив на печінку в разі порушень її функцій, активують репаративні процеси в клітинах печінки, що призводить до усунення цитолітичного синдрому, зниження рівня білірубіну, нормалізації метаболізму та підвищення адаптаційних здібностей організму.
Важливою основою для застосування Гамавіта є його антиоксидантна активність, яка сприяє нейтралізації шкідливого впливу вільних радикалів, запобіганню оксидативному стресу та поряд із цим, що захищає організм від ураження токсичними речовинами ендогенного та екзотичного походження.
Вельми доцільно застосування Гамавіта у разі отруєнь різної етіології. Препарат у таких випадках застосовували в ударних дозах на тлі інтенсивної терапії. Введення Гамавіта дало змогу зняти інтоксикацію на 2-3-й день.
Застосування Гамавіту неабияк скорочувало термін реабілітації постопераційних станів, а призначення Гамавіту у разі різних травм не тільки спрощувало зняття шоку, але й неабияк прискорило загоєння ран. Так, операційні асептичні рани загоювали на 2-3 дні раніше, практично без ускладнень.
Особливо ефективне застосування Гамавіта для профілактики психоемоційного стресу та його негативних наслідків за кілька годин до очікуваної стресової ситуації (транспортування, виставки, зміна житла, візит до шина, святкові феєрверки, змагання з аджитті та ін.). Водночас у тварин не спостерігається ані пригнічення стану, ані інших побічних ефектів, характерних для нейролептиків і транквілізаторів. Найкращий антистресорний ефект досягається у разі спільного використання Гамавіта з Фоспресилом, що істотно прискорює процеси реабілітації та підвищує опірність організму.
Спосіб застосування:
Препарат вводять підшкірно, внутрішньоплинно, внутрішньовенно, можливе випаювання.
Для профілактики по 0,1 мл/кг маси тіла тварини:
- у разі анемій, гіповітамінозів, ослаблених, старих тварин — у/м 1-3 рази на тиждень. Тривалість курсу — 2-4 тижні й більше;
- у разі підвищених навантажень, для посилення стійкості тварин до технологічних стресів — одноразово або курсом за 8, 6, 4 дні до та безпосередньо перед впливом стрес-факторів.
З лікувальною метою по 0,3-0,5 мл/кг маси тіла тварини вводять:
- під час лікування інфекційних та інвазивних захворювань (зокрема піроплазмоза) — 2-3 рази на день, 3-5 днів
- у разі отруєнь — н/к, у/в (струмиво або крапельно в 3-5-кратній лікувальній дозі (у складі комплексу засобів стандартної терапії)
- у разі дегельмінтизації — у/м на день дегельмінтизації та повторно через день.
- під час лікування акушерсько-гінекологічних захворювань внутрішньоп'ятеро на добу впродовж 5-7 днів
Склад препарату Гамавіт
Вітаміни | L-аскорбінова кислота; α-токоферолфосфат (динатрієва сіль); d-біотин; Кальциферол; D-Ca пантотенат; Холінхлорид; Фолієва кислота; i-інозитол; Викасол; Ніацин; Ніацинамід; Нікотинамід; Параамінобензойна кислота; Піридоксальхлорид; Піридоксинхлорид; Рибофлавін; Тіамінхлорид; Ретинолу ацетат; Ціанокобаламін |
Амінокислоти | L-Alanin; L-аргинин; L-аргінінхлорид; L-аспарагін; DL-аспартат; L-аспартат; L-цистеїн HCl; L-цистин; L-глутамінова кислота; L-глутамін; Гліцин; L-гістидин; L-гістидин HCl•H2O; L-гідроксипролін; L-ізолейцин; L-лейцин; DL-лейцин; L-лизин; L-метіонін; L-феніланін; L-пролін; L-серин; L-треонин; L-триптофан; L-тирозин; L-валин |
неорганічні солі | СаС122Н2О; Fe(NO3)3•2H2O; КСl; MgSO4•7H2O; NaCl+; NaHCO3; NaH2PO4•2H2O |
інші компоненти | Аденінсульфат; Феноловий червоний; Аденозин5трифосфат; Аденозин5фосфат; Холестерин; 2декозиоксидибозу; Глюкоза; Глутатіон (відновлений); Гуанін; Гіпоксантин; Рибоза; Ацетат натрію•3H2O; Тимин; Твін 80; Урацил; Ксантин; Натрій нуклеїнут; ПДЭ; Піруват натрію |
Гамавіт добре поєднується з іншими фармакологічними засобами. Поєднання з Фоспренілом підсилює ефект препарату. Побічних явищ і ускладнень після застосування Гамавіта не встановлено.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Мікро-Плюс |
Об`єм | 10 |
- Ціна: 100 ₴