Міжнародний ветеринарний паспорт (універсальний, з номером)
Ветеринарний паспорт для собак і кішок — міжнародний ветеринарний документ, що містить інформацію про самого тваринного та контактну інформацію власника. Також у паспорт тварини вносяться дані про проведені вакцинації та інші профілактичні заходи. Крім того, у ветпаспорт вноситься позначка про чипірування (якщо воно здійснювалося) і вклеюється ідентифікаційна наклейка, що містить інформацію про номер чипа.
Ветеринарний паспорт оформляється під час першої вакцинації цуценя/котенка та заповнюється ветеринарним лікарем. Ветеринарний паспорт містить дані про тварину (клічка, дата народження, порода, стать, забарвлення шерсті, особливі прикмети, наприклад, клеймо, номер електронного чипа тощо), і його власника (ФІО, адреса, контактний телефон).
До спеціальних графів доносяться позначки про щорічну вакцинацію — проста дата проведення вакцинації, вклеюється спеціальна наклейка, що постачається разом із вакциною. Наклейка гаситься друком клініки та/або особистою печаткою лікаря та гарантується його підписом.
Паспорт, оформлений із порушенням правил, може бути визнаний недіяльним (немає наклейок, дати вакцинації, а також, якщо дані проведене вакцинування завірені друком і підписом неповноцінних організацій — клубів, вихованців тощо, особливо якщо йдеться про вакцинацію проти шаленства).
Правильно оформлений ветеринарний паспорт, що містить інформацію про своєчасні процеси вакцинації, є документом, на основі якого в органах Національної Ветеринарної Служби видається Ветеринарна управка Форми N1 для проводження тварин у громадському наземному та повітряному транспорті. Довідка видається суворо за 3 дні до відправлення транспортного засобу. Зазвичай, для отримання цього документа, потрібно надати ветеринарні документи (вітпаспорт, свідоцтво про чипірування) і сама тварина для огляду в державну ББЖ. Тільки державні ветеринарні установи акредитовані для видавання показань, тоді як сама процедура вакцинації може проводитися у всіх ветеринарних клініках, а також приватнопрактикувальними ветеринарними лікарями (що мають на це ліцензію).
Відновити загублений ветеринарний паспорт можливо в тому разі, якщо є інформація, в якій клінікі й коли проходила остання вакцинація. У разі дотримання правил вакцинацинування хатніх тварин вся інформація обов'язково дублюється в спеціальних журналах контролю й обліку.
За сучасним законодавством усі ветеринарні клініки, що мають роздільну здатність на профілактичну ветеринарну діяльність, зобов'язані здавати відповідну звітність щомісячно. Ця звітність зберігається в органах госвітназора впродовж 10 років.
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴